HAKKIMIZDA - ERYA ŞEHİRCİLİK

HAKKIMIZDA


15 yıldır inşaat sektörünün iddialı aktörlerinden ERYA ŞİRKETLER GRUBU tarafından aile şirketi olarak kuruldu. Ve şimdi uzman kadrosuyla birlikte başarılı projelere imza atmaya devam ediyor. ERYA ŞİRKETLER GRUBU geleceği yarınlara taşıyor. Firmamız, bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibi ile kaliteyi her zaman benimseyip sürekli hedeflerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler bulmaktadır.

 Faaliyetlerine başarıyla devam eden ERYA ŞİRKETLER GRUBU, müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

ERYA ŞİRKETLER GRUBU olarak ülkemizde bizden sonra gelecek olan nesillere daha iyi maddi varlık ve yaşam standartlarını sağlayarak, insanlarımızın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemiştir. Bu amaçla benimsediği yönetim sistemleri çerçevesinde, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için yasal zorunluluklara ve teknik şartnamelere uygun, sadece müşterilerin değil, kullanıcıların da memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar inşa etmek, tüm imalat sürecinde çalışan güvenliğini, memnuniyetini ve çevreyi maksimum derecede gözetmek, teknolojik yenilikleri takip etmek ve sürekli eğitimler ile çalışanı ve imalat verimliliğini sürekli geliştirmek, şirketimizin kalite politikası olarak benimsemiştir.

ERYA ŞİRKETLER GRUBU attığı her adımda ve yürüttüğü tüm faaliyetlerde, yasal yükümlülüklere uyarak, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermeyi şirket prensibi olarak kabul ederek, proje bütçelerinin sağladığı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmak, çevre misyonumuzdur.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin